www.czekofontanny.pl - Wynajem czekoladowych fontann. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
 ..:: lodz | www.czekofontanny.pl - Wynajem czekoladowych fontann. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ::..

Informacje o sieci czekofontanny.pl

Portal czekofontanny.plreprezentuje ogólnopolską sieć o tej samej nazwie, zajmującą się wynajmem oraz obsługą czekoladowych fontann. Jesteśmy również jedynym w Polsce dystrybutorem fontann czekoladowych, występujących pod rodzimą marką CF. Nasza działalność oparta jest o model CF1 (fontanna o pojemności 4,5 kg.czekolady) oraz o model CF2 (7,5 kg. czekolady).

Współpracujemy z firmami i osobami specjalizującymi się profesjonalną organizacja eventów, firmami specjalizujących się w organizacji wesel, przyjęć komunijnych i imprez okolicznościowych, firmami cateringowymi, restauracjami oraz hotelami.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą aby ich uroczystość została zapamiętana i stanowiła połączenie dobrego gustu i smaku.

Utrzymujemy kilkanaście urządzeń w stałej gotowości dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć je w każde wybrane przez Ciebie miejsce w kraju. Nasza sieć oddziałów stale się rozwija, mamy ambicję dotrzeć bezpośrednio do każdego większego miasta oraz powiatu. Fontanny dostarczamy również drogą wysyłkową (przesyka kurierska firmą UPS), obsługujemy w ten sposób cały obszar Polski.

Zależy nam na spełnieniu Państwa oczekiwań i wymagań, dlatego też oferowane przez nas produkty i usługi charakteryzują się najwyższą jakością.
Z naszymi fontannami niesamowite wrażenia gwarantowane!!!Czekofontanny.pltel.0 504 252 009
0 516 30 81 81
Katalog Targów Ślubnych

Strona rekomendowana przez Portal Targów ślubnych


Zobacz wizytówkę w serwisie mikroFirmy.pl
Zadzwoń do nas, albo kliknij tutaj żeby zarezerwować Twoją CZEKOLADOWĄ FONTANNĘ dzisiaj!

tel.0 504 252 009
lub
0 516 30 81 81
email: czekolada81@gmail.com


Website Design provided by Czekofontanny.pl
Copyright 2008 [Czekofontanny.pl]. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by DZariusz.pl